Sezóna 2017 - 2018

Kord
Fleret
Šavle

Junioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Velká cena Dukly Olomouc 30.09. 2017 30.09. 2017
Pohár ATMOSU 19.11. 2017 19.11. 2017
SPJ Lucemburk 02.12. 2017 02.12. 2017
SPJ Udine 06.01. 2018 06.01. 2018
Cena USK 2018 03.02. 2018 03.02. 2018
SPJ Basilej 17.02. 2018 17.02. 2018
MEJ Soči 08.03. 2018 08.03. 2018
Cena USK junioři, kadetky + žačky 24.03. 2018 24.03. 2018
MSJ Verona 01.04. 2018 01.04. 2018
Cena Letňan junioři, mladší žactvo 29.04. 2018 29.04. 2018

Kadetky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Velká cena Dukly Olomouc 01.10. 2017 01.10. 2017
ECC Klagenfurt 28.10. 2017 28.10. 2017
ECC Heidenheim 11.11. 2017 11.11. 2017
Pohár ČEZ 26.11. 2017 26.11. 2017
ECC Bratislava 12.01. 2018 12.01. 2018
Jizerský kord 2018 20.01. 2018 20.01. 2018
ECC Krakov 28.01. 2018 28.01. 2018
MEK Soči 02.03. 2018 02.03. 2018
Cena USK junioři, kadetky + žačky 25.03. 2018 25.03. 2018
MSK Verona 02.04. 2018 02.04. 2018
Liberecký kordík 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Velká cena Dukly Olomouc 01.10. 2017 01.10. 2017
Pohár ČEZ 26.11. 2017 26.11. 2017
Jizerský kord 2018 20.01. 2018 20.01. 2018
MT Wroclaw březen 22.03. 2018 22.03. 2018
Cena USK junioři, kadetky + žačky 25.03. 2018 25.03. 2018
Liberecký kordík 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Senioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Lázeňský pohár 07.10. 2017 07.10. 2017
SP Bern 27.10. 2017 28.10. 2017
Zlatý kord města Písku v Praze 04.11. 2017 04.11. 2017
SP Legnano 17.11. 2017 18.11. 2017
Memoriál Vratislava a Františka Jandy 06.01. 2018 06.01. 2018
U 23 - MT Berlín 13.01. 2018 14.01. 2018
SP Heidenheim 25.01. 2018 26.01. 2018
Cena Dejvic III.VT - nežebříčkový turnaj 10.03. 2018 10.03. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 17.03. 2018 17.03. 2018
GP Budapešť 23.03. 2018 25.03. 2018
Ještědský pohár 2018 15.04. 2018 15.04. 2018
M ČR kord senioři a seniorky 19.05. 2018 19.05. 2018

Seniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK 08.10. 2017 08.10. 2017
Podbezdězský kord 18.11. 2017 18.11. 2017
MT U23 Mödling 03.12. 2017 03.12. 2017
ST Bratislava 04.02. 2018 04.02. 2018
SP Barcelona 09.02. 2018 10.02. 2018
Cena Dejvic III.VT - nežebříčkový turnaj 10.03. 2018 10.03. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 18.03. 2018 18.03. 2018
GP Budapešť 23.03. 2018 25.03. 2018
Ještědský pohár 2018 14.04. 2018 14.04. 2018
Memoriál Josefa Vršeckého 13.05. 2018 13.05. 2018
M ČR kord senioři a seniorky 19.05. 2018 19.05. 2018

Juniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK 08.10. 2017 08.10. 2017
SPJ Laupheim 14.10. 2017 14.10. 2017
Podbezdězský kord 18.11. 2017 18.11. 2017
SPJ Lucemburk 03.12. 2017 03.12. 2017
SPJ Udine 07.01. 2018 07.01. 2018
SPJ Bratislava 03.02. 2018 03.02. 2018
SPJ Dijon 17.02. 2018 17.02. 2018
MEJ Soči 07.03. 2018 07.03. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 18.03. 2018 18.03. 2018
MSJ Verona 01.04. 2018 01.04. 2018
Ještědský pohár 2018 14.04. 2018 14.04. 2018
Memoriál Josefa Vršeckého 13.05. 2018 13.05. 2018

Mini žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 14.10. 2017 14.10. 2017
Cena USK mini žactvo 12.11. 2017 12.11. 2017
SC Cup 2018 04.03. 2018 04.03. 2018
MT Wroclaw březen 23.03. 2018 23.03. 2018
Cena Letňan mini žactvo 2018 07.04. 2018 07.04. 2018
Liberecký kordík 2018 22.04. 2018 22.04. 2018

Mini žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 14.10. 2017 14.10. 2017
Cena USK mini žactvo 12.11. 2017 12.11. 2017
SC Cup 2018 04.03. 2018 04.03. 2018
MT Wroclaw březen 22.03. 2018 22.03. 2018
Cena Letňan mini žactvo 2018 07.04. 2018 07.04. 2018
Liberecký kordík 2018 22.04. 2018 22.04. 2018

Mladší žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2017 21.10. 2017 21.10. 2017
Pohár ČEZ 10.12. 2017 10.12. 2017
Jizerský kord 2018 21.01. 2018 21.01. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 17.03. 2018 17.03. 2018
MT Wroclaw březen 23.03. 2018 23.03. 2018
Cena Letňan junioři, mladší žactvo 28.04. 2018 28.04. 2018
M ČR kord mladší žactvo 19.05. 2018 19.05. 2018

Mladší žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2017 22.10. 2017 22.10. 2017
Pohár ČEZ 09.12. 2017 09.12. 2017
Jizerský kord 2018 21.01. 2018 21.01. 2018
MT Wroclaw březen 22.03. 2018 22.03. 2018
Ještědský pohár 2018 14.04. 2018 14.04. 2018
Cena Letňan junioři, mladší žactvo 28.04. 2018 28.04. 2018
M ČR kord mladší žactvo 19.05. 2018 19.05. 2018

Kadeti - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ECC Budapešť 22.10. 2017 22.10. 2017
ECC Klagenfurt 28.10. 2017 28.10. 2017
ECC Bonn 11.11. 2017 11.11. 2017
Pohár ČEZ 25.11. 2017 25.11. 2017
Cena Letňan kadeti 07.01. 2018 07.01. 2018
ECC Bratislava 13.01. 2018 13.01. 2018
ECC Krakov 27.01. 2018 27.01. 2018
Cena USK 2018 04.02. 2018 04.02. 2018
MEK Soči 03.03. 2018 03.03. 2018
MSK Verona 02.04. 2018 02.04. 2018
Liberecký kordík 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Podbezdězský kord 18.11. 2017 18.11. 2017
Pohár ČEZ 09.12. 2017 09.12. 2017
Jizerský kord 2018 20.01. 2018 20.01. 2018
MT Wroclaw březen 23.03. 2018 23.03. 2018
Memoriál Josefa Vršeckého 12.05. 2018 12.05. 2018

Junioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
SPJ Londýn 16.09. 2017 16.09. 2017
Brněnský drak 23.09. 2017 23.09. 2017
Čermákův memoriál 14.10. 2017 14.10. 2017
SPJ Leszno 28.10. 2017 28.10. 2017
Turnaj 17.listopadu + VT 09.12. 2017 09.12. 2017
SPJ Udine 07.01. 2018 07.01. 2018
SPJ Aix en Provance 27.01. 2018 28.01. 2018
Tuláčkův memoriál 24.02. 2018 24.02. 2018
MEJ Soči 09.03. 2018 09.03. 2018
MSJ Verona 07.04. 2018 07.04. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 29.04. 2018 29.04. 2018
Memoriál Jiřího Jesenského 12.05. 2018 12.05. 2018

Juniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský drak 23.09. 2017 23.09. 2017
SPJ Timisoara 07.10. 2017 07.10. 2017
Čermákův memoriál 14.10. 2017 14.10. 2017
SPJ Bochum 28.10. 2017 28.10. 2017
Turnaj 17.listopadu + VT 09.12. 2017 09.12. 2017
SPJ Udine 06.01. 2018 06.01. 2018
SPJ Zagreb 27.01. 2018 27.01. 2018
SPJ Mödling 17.02. 2018 17.02. 2018
Tuláčkův memoriál 24.02. 2018 24.02. 2018
MEJ Soči 08.03. 2018 08.03. 2018
MSJ Verona 07.04. 2018 07.04. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 28.04. 2018 28.04. 2018
Memoriál Marie Krůbové 12.05. 2018 12.05. 2018

Kadeti - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský drak 23.09. 2017 23.09. 2017
ECC Budapešť 20.10. 2017 20.10. 2017
ECC Mödling 11.11. 2017 11.11. 2017
Opavský listopad 18.11. 2017 18.11. 2017
ECC Halle 02.12. 2017 02.12. 2017
ECC Bratislava 14.01. 2018 14.01. 2018
Mostecký fleret 28.01. 2018 28.01. 2018
ECC Varšava 10.02. 2018 10.02. 2018
MT Graz 10.02. 2018 11.02. 2018
MEK Soči 04.03. 2018 04.03. 2018
Jarní pohár - s grantovou podporou MČ Praha 10 17.03. 2018 17.03. 2018
MSK Verona 08.04. 2018 08.04. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 29.04. 2018 29.04. 2018

Kadetky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský drak 23.09. 2017 23.09. 2017
ECC Budapešť 21.10. 2017 21.10. 2017
ECC Šamorín 04.11. 2017 04.11. 2017
ECC Mödling 12.11. 2017 12.11. 2017
Opavský listopad 18.11. 2017 18.11. 2017
ECC Tauberbischofsheim 02.12. 2017 02.12. 2017
ECC Poznaň 13.01. 2018 13.01. 2018
Mostecký fleret 28.01. 2018 28.01. 2018
MT Graz 10.02. 2018 11.02. 2018
MEK Soči 03.03. 2018 03.03. 2018
Jarní pohár - s grantovou podporou MČ Praha 10 17.03. 2018 17.03. 2018
MSK Verona 08.04. 2018 08.04. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 28.04. 2018 28.04. 2018

Žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský pohár podzim 07.10. 2017 07.10. 2017
Opavský listopad 18.11. 2017 18.11. 2017
Mostecký fleret 27.01. 2018 27.01. 2018
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 24.03. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 28.04. 2018 28.04. 2018
Mostecký mušketýr 06.05. 2018 06.05. 2018

Žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský pohár podzim 07.10. 2017 07.10. 2017
Opavský listopad 18.11. 2017 18.11. 2017
Mostecký fleret 27.01. 2018 27.01. 2018
MT Wroclaw březen 25.03. 2018 25.03. 2018
Sokol Cup mládeže - mez. turnaj 29.04. 2018 29.04. 2018
Mostecký mušketýr 06.05. 2018 06.05. 2018

Seniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 14.10. 2017 14.10. 2017
MT Cottbus 21.10. 2017 21.10. 2017
SP St-Maur 03.11. 2017 04.11. 2017
ST Bratislava 19.11. 2017 19.11. 2017
GP Turin 01.12. 2017 02.12. 2017
Turnaj 17.listopadu + VT 09.12. 2017 09.12. 2017
GP Katovice 12.01. 2018 13.01. 2018
Sokol Cup MT U23 - Moravanka 18.02. 2018 18.02. 2018
Tuláčkův memoriál 24.02. 2018 24.02. 2018
MT - U23 Budapešť 24.03. 2018 24.03. 2018
MT - U23 Göppingen 14.04. 2018 14.04. 2018
Memoriál Marie Krůbové 12.05. 2018 12.05. 2018

Senioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 14.10. 2017 14.10. 2017
ST Bratislava 18.11. 2017 18.11. 2017
GP Turin 01.12. 2017 03.12. 2017
Turnaj 17.listopadu + VT 09.12. 2017 09.12. 2017
SP Paříž 19.01. 2018 20.01. 2018
SP Bonn 09.02. 2018 10.02. 2018
Sokol Cup MT U23 - Tvarůžkův memoriál 17.02. 2018 17.02. 2018
Tuláčkův memoriál 24.02. 2018 24.02. 2018
MT - U23 Budapešť 24.03. 2018 24.03. 2018
Memoriál Jiřího Jesenského 12.05. 2018 12.05. 2018

Mini žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 15.10. 2017 15.10. 2017
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 12.11. 2017 12.11. 2017
Ještědský kalíšek 26.11. 2017 26.11. 2017
Bílá Opava 2018 13.01. 2018 13.01. 2018
Tuláčkův memoriál 25.02. 2018 25.02. 2018
Valašský fleret 11.03. 2018 11.03. 2018
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 24.03. 2018
Mladý mušketýr 22.04. 2018 22.04. 2018

Mini žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 15.10. 2017 15.10. 2017
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 12.11. 2017 12.11. 2017
Ještědský kalíšek 26.11. 2017 26.11. 2017
Bílá Opava 2018 13.01. 2018 13.01. 2018
Tuláčkův memoriál 25.02. 2018 25.02. 2018
Valašský fleret 11.03. 2018 11.03. 2018
MT Wroclaw březen 25.03. 2018 25.03. 2018
Mladý mušketýr 22.04. 2018 22.04. 2018

Mladší žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2017 21.10. 2017 21.10. 2017
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 11.11. 2017 11.11. 2017
Ještědský kalíšek 25.11. 2017 25.11. 2017
Bílá Opava 2018 13.01. 2018 13.01. 2018
Valašský fleret 10.03. 2018 10.03. 2018
MT Wroclaw březen 25.03. 2018 25.03. 2018
Pražský turnaj mládeže 21.04. 2018 21.04. 2018
Mostecký mušketýr 05.05. 2018 05.05. 2018

Mladší žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2017 22.10. 2017 22.10. 2017
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 11.11. 2017 11.11. 2017
Ještědský kalíšek 25.11. 2017 25.11. 2017
Bílá Opava 2018 13.01. 2018 13.01. 2018
Valašský fleret 10.03. 2018 10.03. 2018
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 24.03. 2018
Pražský turnaj mládeže 21.04. 2018 21.04. 2018
Mostecký mušketýr 05.05. 2018 05.05. 2018

Kadeti - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ECC Konin 23.09. 2017 23.09. 2017
ECC Gödöllö 30.09. 2017 30.09. 2017
Turnaj sv. Václava 14.10. 2017 14.10. 2017
Seč Opavská podzim 19.11. 2017 19.11. 2017
ECC Eislingen 03.12. 2017 03.12. 2017
ECC Mödling 13.01. 2018 13.01. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
MSK Verona 05.04. 2018 05.04. 2018

Senioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Amsterodam 24.09. 2017 24.09. 2017
Memoriál Zdeňka Petera 30.09. 2017 30.09. 2017
ST Gent 15.10. 2017 15.10. 2017
MT Sokol Cup 04.11. 2017 04.11. 2017
Münchener Schwert 25.11. 2017 25.11. 2017
SP Budapešť 02.12. 2017 03.12. 2017
SP Padova 02.02. 2018 03.02. 2018
SP Varšava 23.02. 2018 24.02. 2018
MT - U23 Vídeň 24.02. 2018 25.02. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
Jarní šavle 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Juniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 30.09. 2017 30.09. 2017
MT Sokol Cup 04.11. 2017 04.11. 2017
SPJ Dormagen 09.12. 2017 10.12. 2017
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
Jarní šavle 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Seniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 30.09. 2017 30.09. 2017
ST Gent 15.10. 2017 15.10. 2017
MT Sokol Cup 04.11. 2017 04.11. 2017
Münchener Schwert 26.11. 2017 26.11. 2017
MT - U23 Budapešť 13.01. 2018 13.01. 2018
U23 Řím 10.02. 2018 10.02. 2018
MT - U23 Vídeň 24.02. 2018 25.02. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
Jarní šavle 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Junioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 30.09. 2017 30.09. 2017
MT Sokol Cup 04.11. 2017 04.11. 2017
SPJ Dormagen 09.12. 2017 10.12. 2017
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
Jarní šavle 2018 21.04. 2018 21.04. 2018

Kadetky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 14.10. 2017 14.10. 2017
Seč Opavská podzim 19.11. 2017 19.11. 2017
ECC Eislingen 02.12. 2017 02.12. 2017
ECC Mödling 14.01. 2018 14.01. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018
MSK Verona 05.04. 2018 05.04. 2018

Žáci - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 14.10. 2017 14.10. 2017
Seč Opavská podzim 19.11. 2017 19.11. 2017
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 25.03. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018

Žačky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 14.10. 2017 14.10. 2017
Seč Opavská podzim 19.11. 2017 19.11. 2017
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 25.03. 2018
Zlatý list Houštky 24.03. 2018 24.03. 2018

Mladší žáci - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 25.03. 2018

Mladší žačky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Wroclaw březen 24.03. 2018 25.03. 2018